SDK „JOWISZ”

03-323 Warszawa, ul. Chodecka 4, tel. 22-674-60-62. Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 800 - 2000
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bródno”, Osiedle Wysockiego

Strona główna » Fotogaleria » Akcja „Zima w Mieście” 10 – 21.02.2020 r.

Akcja „Zima w Mieście” 10 – 21.02.2020 r.

Jak co roku nadszedł czas długo wyczekiwanych przez dzieci ferii zimowych.

Były to dwa wspaniałe tygodnie wypełnione mnóstwem atrakcji. Wyjścia do kina, na kręgle, połączone z zabawą w „małpim gaju”. Odwiedziliśmy Manufakturę Cukierków, z której każde dziecko przyniosło własnoręcznie zrobionego lizaka i dyplom małego cukiernika. Byliśmy w Parku Trampolin i w Muzeum Świat Iluzji, które mieści się na Starym Mieście.
Korzystając z okazji zrobiliśmy sobie cudowny spacer, były również gofry i rurki z kremem. W placówce dzieci grały w ping ponga, piłkarzyki, rzutki, gry planszowe, rysowały i brały udział w konkursach. Z wielkim zaangażowaniem przygotowały walentynkowe serduszka dla najbliższych.
Była też dyskoteka walentynkowa zorganizowana dla wszystkich placówek S.M. Bródno w Klubie Podgrodzie oraz teatrzyk pt. „Gucio zaczarowany”.
Żeby tradycji stało się zadość w tłusty czwartek wszyscy zrobiliśmy sobie pączkową ucztę. Było również uroczyste zakończenie i drobne podarunki dla wszystkich dzieci. Dziękujemy serdecznie wszystkim za uczestnictwo i czas spędzony razem. Zapraszamy na akcję „Lato w Mieście”.Tekst: Agata Kadyk
Zdjęcia: Wiesława Małachowska, Agata Kadyk